Onze route begon en eindigde in Boston. Wij kiezen er bijna altijd voor om deze plaats zelf op het einde van de trip te gaan bekijken. Omdat de afstanden in Amerika groot zijn, plan ik altijd een aantal reisdagen in, maar stoppen we regelmatig als we denken wat leuks te zien onderweg.
- Dag 1 AMS – BOS
- Dag 2 Boston – Hartord : Via Plymouth naar Hartord
- Dag 3 Hartford: Dinosaur State Park
- Dag 4 Hartford – Rochester: Reisdag
- Dag 5 Rochester – Toronto: Niagara Falls
- Dag 6 Toronto: Shoppen en relaxen
- Dag 7 Toronto: Baseball Toronto Blue Jays
- Dag 8 Torotono- Dwight : Springlake
- Dag 9 Dwight: Springlake
- Dag 10 Dwight – Ottawa: Allonquin Provincial Park
- Dag 11 Ottawa – Montreal: Downtown Ottawa
- Dag 12 Montreal: Downtown Montreal
- Dag 13 Montreal – Quebec: La Mauricie National Park
- Dag 14 Quebec: Parc National de la Jacques-Cartier
- Dag 15 Quebec: Montmorrency Falls, Downtown Quebec
- Dag 16 Quebec – Millinocket: Scenic Drive Baxter State Park
- Dag 17 Millinocket – Bar Harbor: Reisdag
- Dag 18 Bar Harbor: Acadia National Park
- Dag 19 Bar Harbor – Boston: Reisdag
- Dag 20 Boston: Shoppen en relaxen
- Dag 21 Boston: Freedom Trail en downtown Boston
- Dag 22 BOS – AMS